Агромат

Агромат

Компанія «Агромат» ось уже два десятиліття забезпечує українських споживачів необхідними товарами для комплексного облаштування ванної кімнати, ремонту та обладнання інших приміщень будинку. Компанія «Агромат» є безумовним лідером в поставках керамічної плитки та сантехніки від провідних виробників з усього світу. Найбільший національний імпортер, компанія «Агромат» активно розвиває дилерську мережу по всій Україні, постійно розширює обсяги складів, регулярно поповнює і модернізує свій автопарк.
Слоган компанії: «Плитка, сантехніка - це Агромат». І це не просто слова. Ім'я «Агромат» асоціюється з вибором керамічної плитки та сантехнічних виробів для всіх і кожного. Магазини компанії порадують клієнтів з будь-якими економічними можливостями. Сюди звертаються і звичайні покупці, і архітектори, і великі будівельні компанії. Тут можна вирішити питання комплексного обладнання ванної кімнати, сюди приходять за новими ідеями і останніми модними новинками. У просторих залах торговельних центрів і салонів представлений максимально повний асортимент продукції з усього світу, шоу-руми пропонують готові інтер'єрні рішення, професійні менеджери допоможуть у виборі товару.
Компанія постійно розвивається, її гордість - новий торговий центр «Агромат Керамік Сіті». Він разом з добре відомим киянам ТЦ «Світ Кераміки» становить найбільший в Європі спеціалізований комплекс з продажу керамічної плитки та сантехніки, площею в 14 000 м2. Тут сконцентрований майже двадцятирічний досвід компанії «Агромат», розуміння сучасних вимог ринку і потреб клієнта.
Сьогодні «Агромат» є багатопрофільний холдинг, який реалізує ряд власних проектів, серед яких виробництво декоративних керамічних виробів, видобуток сировини, сервісний центр, доставка і логістика по всій Україні, навчальний центр, туристичне агентство і ресторани.
Місія компанії - висока якість пропонованої продукції, увагу до споживача, високий професіоналізм співробітників і постійне прагнення до розвитку.