1: Про нас

У тргівельному центрі “Світ кераміки” представлені будівельні матеріали, що розгалужуються по трьох напрямках керамічна плітка, сантехніка та супутні матеріали.

Провідним у ТЦ “Світ кераміки” залишається напрямок керамічної плитки, що представляє товари виготовлені відомими виробниками зі всього світу: іспанського виробництва - Almera ceramica, Geotiles, Pamesa, Alaplana, Argenta, Baldocer, Rocersa, SDS, Exagres, Alfobel, Superceramica, Ceramica Gomez, Realonda, Gemma, Oset, Bestile; польського - Tubadzin, Paradyz; китайського - Megagres та Mosaico de Lux; італійського - Imola, La Faenza, Roberto Cavalli, Rondine, Impronta; вітчизняного виробництва - Cersanit та Opoczno. На площі близько 1500 м2 розташовані торгові зали в яких налічується близько 100 готових шоу румів, що імітують справжні житлові приміщення, в яких клієнт може бачити безліч цікавих рішень, ідей та композицій. Велика кількість колекцій представлена на панелях та кулах у всіх залах.

Окремо розташований салон Ceramic Fashion –  із елітним асортиментом, що має вже десятирічну історію на ринку. В його асортименті дорогий сучасний продукт італійського, іспанського та німецького виробництва, серед лідерів можна назвати іспанські фабрики керамічної плитки Venis, Peronda, італійські виробники Imola, La Faenza, Roberto Cavalli, Rondine, Impronta та ін, багато стендів та кул, на яких представлена плитка цих та ін. виробників. Загальна площа салону 900м2.

Напрямок сантехніки представляє зали з продукцією таких торгових марок як: Cersanit, Oliveira, Kolo, Fancy Marble, Аквародос, RAVAK, HANSGROHE, BESCO, GROHE, ORAS, представлений єдиний в рівненський області стенд продукції Німецького виробника KLUDI. Окремо виделений зал під бренд зони DEVIT та PRIMERA нашого стратегічного партнера ПТК Агромат.

Напрямок супутніх товарів створений з метою зекономити Ваш час і задовольнити потреби клієнта у будівельних матеріалах, що необхідні для дооснащення приміщень з сантехнічним обладнанням. Консультант напрямку допоможе Вам підібратим для Вашої оселі декоративну штукатурку, підлогове покриття та міжкімнатні двері в поєднанні з плінтусом. Відділ “Супутніх товарів” дає можливість вибрати затишні, структурні, екологічно чисті поверхні підлог для Вашої оселі. В нас широкий асортимент паркетної дошки, відомих виробників Tarkett, Boen, Timberwise, TerHerne, Haro, Befak, Esta, UpoFloor, FocusFloor та інші, великій вибір ламінату різних країн світу таких як Egger, Alsafloor, Kaindl, Tarkett, XpertPro, Classen, Kronotrx, KronoSwiss, Kastamonu, відоме вінілове покриття LVT яке одночасно поєднує в собі красу натурального деревяного паркету, практичність лінолеуму та модульність плитки, стійке до впливу вологи, до впливу ніжок меблів та подряпин від підборів.