Мarconi Ceramica

Мarconi Ceramica
Мarconi Ceramica одне з найстаріших приватних підприємств з виробництва керамічної плитки в Польщі. Великий асортимент плитки виробляється на новітніх автоматичних лініях, а скрупульозний контроль сировини, всіх етапів виробництва, а також відбір професійних кадрів на підприємстві дозволяють гарантувати високі споживчі властивості виробів.
Багаторічна співпраця з кращими італійськими розробниками і дизайнерами дало можливість компанії створити сучасні якісні зразки плитки різного призначення.
Керамічна плитка Marconi Ceramica - це завжди багатий, оригінальний дизайн і різноманітний асортимент оздоблювальних матеріалів для ванної та кухні. Колекції Marconi включають в себе фоновий кахель для стін і підлоги декількох тонів, а також унікальні декори і панно з геометричним або рослинним малюнком. Багатство кольорів і відтінків плитки Marconi Ceramica дозволяє реалізувати інтер'єр ванної кімнати, за бажанням, як в холодних, так і в теплих тонах.
Кахель фабрики Marconi характерний не тільки дизайном, але і за якістю відповідає кращим світовим стандартам керамічних покриттів. Плитка Marconi позиціонуються як продукція в ціновому сегменті вище середнього і здатна задовольнити найвибагливіші і сміливі очікування клієнтів.