Cerrad

Cerrad

Cerrad – це найвища якість, знання, технології і благополучне співробітництво з партнерами, яке успішно триває, починаючи з 1994 року. Польська фабрика продовжує кращі традиції 75-річної історії створення клінкерної плитки. Компанія Cerrad вперше в Польщі почала виробляти облицювальну клінкерну плитку, яка формується в сухому вигляді і глибоко обпалюється.

У виробництві своєї продукції польська фабрика використовує метод, який є унікальним навіть в європейському масштабі. Плитка Cerrad морозостійка, міцна на вигин, стійка до абразивного впливу і до впливу низьких температур, має підвищений ступінь обробки поверхні, завдяки чому вона менше забруднюється. Ці основні характеристики роблять клінкер ідеальними матеріалом для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень.

Продукція польської фабрики доступна в різних форматах і стилях, що задовольняє вимоги архітекторів і дизайнерів. Клінкерна плитка Cerrad може використовуватися як в житлових будинках, так і в будівлях громадського призначення, де пред'являються високі вимоги до стікості. Cerrad пропонує фасадну, підвіконну, сходову, підлогову, настінну плитку. Крім цього, плитка Cerrad може використовуватися в якості художнього оформлення в системі зовнішньої декоративної обробки.